Home Nieuws Algemeen Stichting Witte Tulp zet docenten in het zonnetje
Stichting Witte Tulp zet docenten in het zonnetjeOp 5 oktober is het Lerarendag. Op deze dag worden er geschenken aan leraren gegeven. Leraren worden in het zonnetje gezet om de waardering voor hun werk te tonen.

Als Stichting Witte Tulp hebben we ook deze bijzondere dag niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Op deze speciale dag hebben onze vrijwilligers vol enthousiasme rozen uitgedeeld aan vele docenten van verschillende basisscholen uit Amsterdam. Zij werden verrast met een roos in de klas.

De meeste docenten reageerden heel enthousiast en een paar waren zelfs vergeten dat het Lerarendag was. Onze vrijwilligers hebben hen deze belangrijke dag dus mooi laten herinneren!

Stichting Witte Tulp feliciteert alle docenten met  hun Lerarendag!

Klik hier om de foto's te bekijken!